www.cvonline.hu
NPI folyamatmérnök (Referenciaszám: PJ4457)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.10.01.
Jelentkezési határidő: 2016.10.08.
Hirdetés azonosító: 1038155
lejárt

Világhírű székesfehérvári multinacionális partnerünkhöz keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

NPI folyamatmérnök

Feladatok:
- Gyártási koncepció kidolgozása
- Gyártó eszköz specifikáció elkészítése
- Gyártóeszköz terveinek jóváhagyása, beszállító nyomonkövetése
- Munkautasítások és beállítási utasítások készítése
- Mintagyártási folyamatok meghatározása és felügyelete
- Control Plan, FMEA, Process Flow készítésében való résztvétel
- A meghatározott technológia folyamatos monitorozása és fejlesztése
- Új termékek bevezetésének támogatása
- Együttműködés a megmunkálási részleg további csoportjaival

Elvárások:
- Gépészmérnök végzettség gyártástechnológia szakirány
- A
következő technológiákban szerzett 3-5 éves termelési tapasztalat: fűrészelés, kivágás, lyukasztás, mélyhúzás, hajlítás, forgácsolás.
- Erős folyamat- és rendszerszemlélet
- Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Előny:
- Autóipari tapasztalat

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Amit partnerünk kínál
- Versenyképes fizetés, és juttatási csomag
- Karrier lehetőség egy biztos alapokkal rendelkező vállalatnál
- Lehetőség a csatlakozásra egy emberközpontú, dinamikusan fejlődő multinacionális vállalathoz

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Galgovszki András kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az andras.galgovszki@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.