www.cvonline.hu
NPI folyamatmérnök (gépész)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.10.05.
Jelentkezési határidő: 2016.10.12.
Hirdetés azonosító: 1067212
lejárt

(Jász-Nagykun-Szolnok)

Pozícióleírás
Folyamatosan bővülő, mezőgazdasági gépgyártás területén működő multinacionális partnerünk számára keresünk Kisújszállásra az alábbi pozícióba jelöltet:

Gépészmérnök

Feladatok:

- Új és meglévő termékek, termékcsoportok, fejlesztések gyártásba helyezésének előkészítése: részvétel a layout kialakításában, a folyamat és technológia kidolgozásában, dokumentációk elkészítésében
- Gyártási folyamatok javítása, költségoptimalizálása, idő és tevékenység elemzések, hatékonyságnövelő intézkedések kidolgozása. A bevezetett folyamatok hatásvizsgálata.
- Új projektek bevezetésében, gyártásáthelyezésben való aktív részvétel
- Megfelelő szerszámok specifikálása a gyártósorhoz
- Folyamatminőség és a vevői elvárásoknak való megfelelés biztosítása a gyártásban
- Vevői vagy egyéb igényeknek megfelelő intézkedések bevezetése és nyomon követés

Munkavégzés helyszíne: Jász-Nagykun-Szolnok megye

Követelmények
Elvárások:

- Felsőfokú végzettség (mezőgazdasági gépészmérnök, gépészmérnök),
- 1-3 év releváns szakmai tapasztalat,
- német vagy angol középfokú nyelvtudás,
- valamely tervező program felhasználói szintű ismerete,
- gépipari tapasztalat

Amit a cég kínál:

- Vonzó bérezés és juttatási csomag
- Emberléptékű, családias légkör
- Igény szerint lakhatási támogatás