www.cvonline.hu

NPI és vevői minőségügyi mérnök

Legyünk együtt sikeresek!

Autóiparnak beszállító  multinacionális Partnerünk részére keresünk az alábbi pozícióba jelöltet:

Pozíció leírása:

Minőségügyi folyamatok folyamatos javítása, koordinálása;
Vevői reklamációk nyomon követése, kezelése, PPAP dokumentációk kezelése;
A mintázási folyamat nyomon követése, beszállítói első-minta bekérése;
Új termék bevezetésének folyamatos, hatékony támogatása, részvétel a minőségi követelmények összehangolásában,
Mérnökségi oldalról az APQP folyamatok támogatása;
Minőségügyi kérdésekben kapcsolattartás a társterületekkel.

Követelmények:

Felsőfokú végzettség
3-5 éves autóipari, minőségügyi területen szerzett tapasztalat
Kommunikációs angol nyelvtudás
Autóipari minőségügyi szabványok ismerete
Technológiai háttérismeret
Beszállítói folyamatok alapos ismerete

Munkavégzés helye:

Tatabánya és környéke

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló bérezés
Fejlődési, tanulási lehetőség
Színvonalas munkakörnyezet

Kategória Mérnök / Műszaki, Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Régió Oroszlány
Egyéb hasonló állások Önnek
Test Group Leader / Tesztelési csoportvezető

Cégnév elrejtése

Az olasz tulajdonú elektronikai cég magyarorszá...

ÖSSZESZERELŐ OPERÁTOR

Get Work Trend Kft

ÖSSZESZERELŐ OPERÁTOR Szeretnél egy lendületes ...

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (HF 11-7779)

Humanfield Tanácsadó Iroda

Megbízható, nemzetközi autóipari gyártó partner...