www.cvonline.hu

NPI Engineer

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 979342

Flex állások

Az amerikai tulajdonú Flextronics International Kft. Magyarországon 6 telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten, Pátyon és Gyálon– végez elektronikai és műanyagipari gyártási, valamint fémmegmunkálási tevékenységet, mellyel komplex gyártási, szervíz és logisztikai szolgáltatásokat kínál számos iparágban tevékenykedő vevőinek. Dinamikus növekedési stratégiájának köszönhetően munkavállalóinak száma mára meghaladja a 9000 főt.

 Szeretnél egy jó csapat tagjaként részesévé válni a Flex sikerének? Olyan helyen szeretnél dolgozni, ahol értékelik munkádat, feladataid kihívást jelentenek, és folyamatosan változnak? Szeretnél a legújabb technológiákkal dolgozni, egy sikeres csapat részeként? Amennyiben a válaszod igen, nálunk a helyed.

 A Flextronics International Kft. tabi gyáregysége keres munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok

  • Új projectek előkészítési, bevezetési munkáinak irányítása, koordinálása, felügyelete, együttműködés a külső és belső project/program vezetőkkel
  • A folyamat és termék FMEA tervekben való aktív résztvétel, végrehajtásának ellenőrzése
  • A project team tagok projecttel kapcsolatos munkájának koordinálása
  • Ajánlatok és szerződések elkészítésében való együttműködés
  • Javaslattétel műszaki változtatásokra, költségkalkulációk készítése, a megvalósított módosítások megtérülésének nyomonkövetése
  • Közreműködés a minőségre vonatkozó célok megállapításában, a célok teljesítésének folyamatos ellenőrzése
  • Termékspecifikus jóváhagyások megszerzéséhez szükséges folyamatok felállítása, tanusíttatása és kapcsolattartás az auditáló szervezetekkel
  • Termékek kiszállításra való felszabadítása, az ellenőrzési és vizsgálati folyamatok követése a vevők követelményei szerint a tömeggyártási felszabadításig
  • Új munkatársak képzési szükségletének meghatározása, tevékeny részvétel belső oktatásokban
  • A területhez kapcsolódó dokumentumok készítése illetve jóváhagyása
  • Az adott munkakör betöltéséhez szükséges képzések és erőforrások biztosítása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Elektronikai gyártás területén szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Jelentkezés/További információ

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát valamint vezetője írásos engedélyét, a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Bővebb információ cégünkről: Link megjelenítése