www.cvonline.hu

NPI beszerző

  • A hirdetés 721 napja lejárt
Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális gyártó Partnerünk részére keresünk több éves releváns tapasztalattal rendelkező jelöltet az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

Új termék indításának logisztikai támogatása,
Ártárgyalások kezelése,
Kapcsolattartás a beszállítókkal,
Részvétel a beszállítók kiválasztásában,
Zökkenőmentes információáramlás biztosítása a logisztikai és a termelési területek között,
A gyártási programhoz szükséges alap- és segédanyagok optimális készletszintjének biztosítása,
Rendelések és szállítmányok nyomon követése,
Kimutatások, riportok készítése,
Megrendelések és előrejelzések kiadása.

Követelmények:

Egyetemi vagy főiskolai végzettség (több éves releváns tapasztalat kiválthatja a diplomát)
Minimum 3 éves tapasztalat beszerzési
Jó angol kommunikációs készség
PC és MC Office ismeretek

Előny:

Mechanika vagy elektronikai területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

Zalaegerszeg, Zala megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Versenyképes bérezési csomag (alapbér + cafetéria + bónusz)

Ideális pályázó:

Dinamikus és kreatív személyiség
Magabiztos, felelősségteljes, gyakorlati hozzáállás
Jó szervezési képességek
Kiváló kommunikációs készség

Helyek Zalaegerszeg
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Egyéb hasonló állások Önnek
Bolti eladó

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Bolti eladó Munkavégzés h...
Győr-Moson-Sopron

Hátsó területet működtető munkatárs