www.cvonline.hu

Nővérek, Ápolók Idősotthonokba

  • A hirdetés 684 napja lejárt

Nővérek, ápolók Észak-Írországba, Larneba, 35 perc vonattal Belfasthoz

A Primary Care Recruitment Ltd. Észak-Írországba keres területére keres szakképzett ápolókat!

Ápolók, nővérek,akik szeretnék elindítani vagy fejleszteni pályafutásukat idősek otthonában a  következő területeken:

Geriátriai

Folyamatos és palliatív ellátás

Rehabilitációs

Skype interjú a munkaadóval: december 8. és 9.

Kiváló fizetés és áthelyezési csomag:

  • Az elhelyezkedési folyamat figyelése a kérelmezéstől az elhelyezés után 6 hónapig
  • Fizetés:13,50 £/óra (PIN számmal), £8.35 regisztráció előtt
  • Folyamatos képzések
  • Fizetett túlóra (£2/óra az idősottonban és £4/óra a munkaadó más ottonában)
  • Határozatlan időre szóló munkaszerződés
  • Fizetett szabadság – 5.6 hét/év, ez magában foglalja a munkaszüneti napokat
  • Ingyenes repülőjegy Észak-Írországba
  • Segítségnyújtás az elszállásolásban

Elvárások:

  • Ápoló végzettség/EU állampolgár
  • Megfelelés az NMC regisztrációnak
  • Jó angol nyelvismeret

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Egyéb hasonló állások Önnek
Customer Service Specialist (English )

Trenkwalder Kft

We are looking for a new colleague to the inter...
Budapest

Vevőszolgálati Csoportvezető - Budapest

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Pest, Budapest

Folyamat ellenőr

Folyamat ellenőr pozícióba keresünk munkatársak...
Fejér