www.cvonline.hu

Nővér, Ápoló (Egyesült Királyság)

  • A hirdetés 573 napja lejárt

Nővérek, ápolók idősotthonokba – Egyesült Királyság

A Primary Care Recruitment Ltd. az Egyesült Királyság területére keres munkavállalókat!

Ápolók, nővérek, akik szeretnék elindítani vagy fejleszteni pályafutásukat idősek otthonában a  következő területeken:

  • Geriátriai
  • Folyamatos és palliatív ellátás
  • Rehabilitációs

Lehetőség van skype interjúra!

Interjú: augusztus, szeptember

Fizetés és juttatások:

  • Az elhelyezkedési folyamat figyelése a kérelmezéstől az elhelyezés után legfeljebb 6 hónap
  • Kezdő fizetés: 12.50 £/óra, 14 £/óra ( megközelítőleg 17€- 19€/ óra)
  • Az NMC díjak visszatérítése a PIN szám megszerzése után
  • Folyamatos képzések
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • London és nemzetközi repülőtérekhez közeli helyszínek
  • Relülőjegy Angliába
  • Segítségnyújtás az elszállásolásban

Elvárások:

  • Ápoló végzettség (OKJ, okleveles, diplomás)/EU állampolgár
  • Megfelelés az NMC regisztrációnak
  • Jó angol nyelvismeret
  • Elkötelezettség és idősgondozási ismeretek
  • Előző tapasztalat értékelve lesz!

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Összeszerelői munkatárs - Biatorbágy (Referenciaszám: GyB-1077)

Man at Work Kft.

Feladatok: Autókba audió- és videóalkatrészek ö...
Pest

Gyakornok - Konstrukció - Járműhajtás Fejlesztés területén

AUDI HUNGARIA Zrt.

Függetlenül attól, hogy karrierútjának melyik á...
Győr

Értékesítési Csoportvezető

Exact Solutions Kft.

Értékesítési CsoportvezetőMultinacionális partn...
Magyarország