www.cvonline.hu

NÖVÉNYVÉDELMI SZAKEMBER (GLP)

  • A hirdetés 118 napja lejárt

Az SGS Csoport a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Több mint 140 országban 85 000 jól képzett alkalmazott összesen 1 800 irodában és laboratóriumban biztosítja a magas színvonalú munkát. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival.

Az SGS Hungária Kft., az SGS Csoport leányvállalata, 1991 óta működik Magyarországon.  A cég főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás.

Az SGS Hungária Kft. Laboratóriuma új munkatársat keres

munkakörbe.

Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Feladatok:

  • Növényvédőszer-maradék vizsgálatok helyszíni beállítása és dokumentálása.
  • Szántóföldi kísérletek megtervezése, előkészítése, megvalósítása és dokumentálása.
  • Szakmai továbbképzéseken való részvétel.
  • Kapcsolattartás szakmai és hivatalos szervekkel.
  • Kapcsolattartás az SGS Csoport más leányvállalataival.

Szakmai elvárásaink:

  • Felsőfokú agrármérnök végzettség.
  • Angolnyelv-tudás szóban és írásban.
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.

Személyiségbeli elvárásaink:

  • Nyitott és határozott személyiség.
  • Jó megfigyelő, elemző és problémamegoldó képesség.
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság.
  • Minőségközpontúság.

Előny:

  • Növényvédelmi szakmérnök és/vagy növényorvos végzettség.
  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat.
  • B kategóriás jogosítvány és járművezetési gyakorlat.

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését és szeretné megpályázni a meghirdetett munkakört, kérjük küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a lenti e-mail címre.

A cégről további információkat itt talál: Link megjelenítése.

Helyek Nyíregyháza
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol