www.cvonline.hu

Növénytermesztő gépész gyakornok

  • A hirdetés 874 napja lejárt

Felsőszentgyörgyi Kft. 5111 Jászfelsőszentgyörgy, Jászberényi út 24.

növénytermesztő gépész kezdő szakembert (gyakornokot)

keres felvételre hosszú távra.

Munkaköri feladatai:

  • agronómia, karbantartó műhely irányítása,
  • anyagbeszerzés előkészítése,
  • anyagbeszerzés.

Elvárások:

  • Jó szervező és kommunikációs készség.
  • Növénytermesztő gépész szakterületen felsőfokú végzettség.
  • B kategóriás jogosítvány.

Jelentkezéshez csatolni rövid önéletrajzot.

Jelentkezés a fenti címre írásban 2015. 01. 15-ig.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok