www.cvonline.hu

Növénytermesztési vezető

  • A hirdetés 505 napja lejárt
Munkavégzés helye:

Közép-Magyarország, Budapesttől 50 km

Feladatok:
  • Növénytermesztés vetéstervének, technológiájának, költségeinek, hozamának és jövedelmének tervezése.
  • Koordinálja a termesztéstechnológiai munkálatokat. tervezi a következő napi munkálatokat.
  • Szervezi, irányítja és ellenőrzi a technológiai műveleteket.
  • Gondoskodik a termeléshez szükséges anyagok megrendeléséről figyelembe véve több ajánlatot is.
  • Szervezi, irányítja és ellenőrzi a növények betakarítását, szárítását, tárolását és bizonylatolását.
  • Határidőre elvégzi a feladataihoz kapcsolódó adminisztrációs teendőket, összeállítja a statisztikai jelentéseket.
  • Vezeti a gazdálkodási naplót.
  • Betartja és ellenőrzi az ágazattal kapcsolatos munka-, vagyon-, tűz-, környezet- és növényvédelmi előírásokat.
  • Napi szinten vezeti az AGROVIR mezőgazdasági vezetői információs rendszert. Végrehajtja a menedzsment utasításait.
  • Készletnyilvántartást vezet a mezőgazdasági termeléssel kapcsolatban felhasznált anyagokról, megtermelt termékekről, raktárkészletet vezet.
  • Munkájában szorosan együttműködik az állattenyésztési ágazatvezetővel.
Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább egy idegen nyelv ismerete (angol, vagy német)
  • Minimum 5 év szakmai tapasztalat

Fényképes önéletrajzokat várunk, bérigény megjelölésével.

Helyek Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő