www.cvonline.hu

Növénytermesztési ágazatvezető

  • A hirdetés 1077 napja lejárt

A több, mint 20 éve működő, 100%- ban magyar tulajdonban lévő mezőgazdasági tevékenységű vállalkozás az alábbi pozícióra keres munkatársat:

A megbízó cég profilja:

Tejhasznú szarvasmarha tenyésztés, szántóföldi növénytermesztés, szárítók és tárolók bérbeadása, mezőgazdasági gépek üzemeltetése és javítása.

Feladatok:

  • a cég növénytermesztési feladatainak megtervezése, kivitelezése, végrehajtása, vezetői ellenőrzés
  • 1300 hektár földterület feladatainak összefogása, ellátása, és jó termésátlagok elérése
  • növénytermesztéshez kapcsolódó feladatok adminisztrációs kötelezettségeinek teljesítése (leltározás, támogatásigénylés, egyéb MVH kötelezettség teljesítés)
  • a felügyelete alá rendelt erő- és munkagépek szakszerű üzemeltetésének megszervezése, a hatékony energiagazdálkodás biztosítása
  • növénytermelési szakmunkások és fizikai dolgozók irányítása, ellenőrzése
  • keverő üzem és gépműhely irányítása
  • szárítók és tárolók bérbeadása

Elvárások:

  • felsőfokú, szakirányú végzettség, diploma
  • magabiztos felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Excel, Word)
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • bizonyíthatóan elért jó termésátlagok
  • nyelvismeret
  • hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
  • növény orvosi képzettség

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • stabil háttér, magyar tulajdonosi környezet
  • összetartó és támogató munkatársak
  • fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Devecser, Pusztamiske

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben jelentkezni kíván a meghirdetett állásra, töltse ki online kérdőívünket az alábbi honlapon: Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése

További információ a hirdető cégről: Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése

Helyek Veszprém
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő