www.cvonline.hu

Növénytermesztési ágazatvezető

  • A hirdetés 313 napja lejárt

Feladatok:

  • növénytermesztési feladatok megtervezése, kivitelezése, végrehajtása, vezetői ellenőrzés
  • 200 hektár földterület feladatainak összefogása, ellátása, és jó termésátlagok elérése
  • növénytermesztéshez kapcsolódó feladatok adminisztrációs kötelezettségeinek teljesítése
  • felügyelete alá rendelt erő- és munkagépek szakszerű üzemeltetésének megszervezése, a hatékony  energiagazdálkodás biztosítása
  • növénytermelési szakmunkások és fizikai dolgozók irányítása, ellenőrzése
  • forgó és állóeszközök kezelése
  • Kertészeti munkafolyamatok tervezése és kivitelezése
  • Szakmai partnerekkel való kapcsolattartás
  • Öntözés megszervezése, lebonyolítása, szakmai felügyelete
  • Költséghatékonysági, gazdasági számítások, tervek készítése
  • Ültetvénytelepítés

Elvárások:

  • középfokú vagy felsőfokú, szakirányú végzettség (előny: növényorvos)
  • Kertészeti kultúrákban szerzett szakmai tapasztalat (Alma, burgonya, paprika, csemegekukorica)
  • vezetői tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • B kategóriás jogosítvány,
  • jó kommunikációs és szervezőkészség
  • precíz, proaktív, segítőkész egyéniség
  • Innovatív, újdonságokra nyitott személyiség

Amit nyújtunk:

  • versenyképes fizetés
  • stabil háttér, magyar tulajdonosi környezet
  • összetartó és támogató munkatársak
  • fejlődési lehetőség
  • Hajdúnánási munkahely

Szakmai önéletrajzokat az alábbi címre kérjük eljuttatni.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Borsod-Abaúj-Zemplén
Hajdú-Bihar
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő