www.cvonline.hu

Növendékügyi előadó

  • A hirdetés 421 napja lejárt

A Baptista Tevékeny Szeretet Misszió

pályázatot hirdet

a Baptista Tevékeny Szeretet Misszió által létrehozott

 Nevelőszülői hálózat működésében

 munkakör betöltésére.

A munkajogviszony időtartama: határozatlan idejű jogviszony

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Próbaidő: 3  hónap

A munkavégzés helye: Elsődlegesen Debrecen

Ellátási terület: Jász-Nagykun-Szolnok megye, Borsod-Abaúj Zemplén megye és Hajdú-Bihar megye

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

  • nevelőszülőkkel kötött szerződések kezelése, nyilvántartása, ügyvitele
  • szerződés - tervezetek készítése
  • folyamatos kapcsolattartás a gyámhivatalokkal
  • a gyámhivatalok által tartott tárgyalásokon történő részvétel
  • a szakmai vezető megbízása alapján előkészíti a keresetlevelet, más bírósági beadványt, részt vesz a bírósági tárgyaláson, s a meghatalmazásban foglaltak szerint képviseli az intézményt
  • a beosztással járó adminisztrációs feladatok ellátása
  • jelentések összeállítása, táblázatok, statisztikák készítése
  • kapcsolattartás külső- belső szakmai szervezetekkel
  • levelezések, telefonhívások megfelelő kezelése

Illetmény és juttatások: Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény az irányadó.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú iskolai végzettség a 15/1998 (IV.30) NM rendelet alapján:
    • jogász,
    • igazgatásszervező,
    • humánszervező,
    • személyügyi szervező
  • 1-3 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • kiváló MS Office (irodai alkalmazások) ismeret
  • magyar állampolgárság
  • büntetlen előélet
  • cselekvőképesség
  • B kategóriás jogosítvány

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent: A gyermekvédelem területén szerzett tapasztalat.

Elvárt kompetenciák:

  • megbízhatóság,
  • felelősségvállalás, felelősségtudat
  • terhelhetőség, pontos, precíz munkavégzés,
  • jó szervezőkészség,
  • magas színvonalú szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • jó problémamegoldó képesség,
  • Jó stressz tűrő képesség

A pályázathoz csatolni kell:

  • a pályázó fényképes szakmai önéletrajzát, az elbírálásnál előnyt jelentő tényezők ismertetésével,
  •  motivációs levelét
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítványt, vagy annak kiállítására tett kötelezettségvállalási nyilatkozat;
  • a végzettséget igazoló oklevelek másolatát;
  • a pályázó hozzájáruló nyilatkozatát arról, hogy pályázati anyagát a pályázat elbírálásában résztvevők megismerhetik;
  • a pályázó nyilatkozata arra vonatkozóan, hogy a pályázat sikertelensége esetén hozzájárul önéletrajza zárt kezeléséhez.

 A munkakör betölthetőségének várható időpontja: 2016. 03.01.

A pályázatok benyújtásának határideje: 2016. január 30.

A pályázatok elektronikus beküldését megteheti az alábbi email címen:

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Hajdú-Bihar
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Humán erőforrás
Közigazgatás / Államigazgatás
Alapítvány / Non-profit
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő