www.cvonline.hu

Norwegian/Danish speaking IT support specialist

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.26.
Jelentkezési határidő: 2014.01.08.
Hirdetés azonosító: 705016

Pozíció leírása / Job description

Feladatok:

- Handle incoming phone calls and e-mails
- Respond to IT related questions
- Troubleshoot and resolve IT problems
- Document all customer related activities

Elvárások:

- Fluent Norwegian/Danish AND intermediate English
- Fresh-grads are welcome
- Customer focused attitude
- Excellent communication skills (both written and oral)
- Enthusiastic
- Self-motivated
- Excellent problem solving skills

Amit kínálunk:

- Chance to work in a young, dynamic and rapidly expanding organization
- Attractive salary and compensation package
- Opportunity to use all of your language skills

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a