Norvégiai munkalehetőség autó és teherautó szerelők, karosszéria lakatosok részére

Régió: Külföld

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 508792
lejárt

Ország:    Norvégia (+47)

A pozíció leírása:    Angolul középfokon beszélő szakemberek jelentkezését várjuk az összes jármű kategóriához: személygépkocsikhoz, kisteherautókhoz, kamionokhoz és buszokhoz.

Feladatkör, felelősségek:    Autószerelők

Jármű mechanikusok, technikusok

• VW mechanikus és technikus

• Volvo mechanikus

• Mercedes mechanikus

• Peugeot mechanikus

• KIA mechanikus

• BMW mechanikus

Teherautó szerelők

• MAN truck mechanikus

Kamion és/busz szerelők

Karosszéria lakatosok

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   ELVÁRÁSOK:

Szakképzettség

Minimum 3 év szakmai tapasztalat márkaszervizben

Társalgási szintű angol nyelvtudás

Nyelvtudás:    Középfokú angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    Megbízónk norvégia cég, autóiparra specializálódva keres szakképzett munkaerőt. Legfontosabb ügyfélköre a gépjárműjavító iparág.

VERSENYKÉPES FIZETÉS, KIVÁLÓ MUNKAKÖRÜLMÉNYEK:

170 NOK/óra az egy hónapos próbaidő alatt, 180 NOK/óra a próbaidő letelte után,

18 hónapos szerződés, hosszabbítási lehetőséggel,

37,5 órás munkahét,

Teljeskörű támogatás a szállással kapcsolatban, munkavállalási engedély, tartózkodási engedély, adóügyi regisztráció

Egyéb juttatások:

biztosítás, fizetett szabadság, munkaruha és cipő, szerszámok, állami családi pótlék, asszisztencia az első két évre szóló adó visszaigényléshez (állami juttatás), norvég nyelvtanfolyam (opcionális)

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.