www.cvonline.hu

Normakészítő

Hozzáadva: 2017.07.25.
Hirdetés azonosító: 1025669

Autóipari beszállítóként gyártással foglalkozó Partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe. Normakészítő
Feladatok:

  • időmegállapítás - gyártási folyamatok normatív időtartamának meghatározása
  • mért adatok számítúgépes feldolgozása
  • teljesítményadatok havi jelentése
  • munkaszervezési módszerek és technikák alkalmazása
  • együttműködés a társterületekkel

Elvárások:
  • középfokú végzettség
  • REFA üzem- és munkaszervezői végzettség
  • táblázatkezelés
  • statisztikai alapok ismerete
  • rugalmasság
  • kreatív gondolkodás
  • önálló és csapatban való munkavégzés
  • határozott fellépés

Juttatások:
  • JHoszzú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövededelem
  • Cafetéria
  • 13. havi fizetés

Előnyök:
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • műszaki (főiskolai) végzettség
  • MTM1, MTM UAS végzettség
  • autóipari beszállítói területen szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • angol- és / vagy német nyelvtudás
  • SAP felhasználói szintű ismerete

  • Amennyiben megfelel mindezen elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fieztési igény megjelöléssel.

Munkavégzés helye:
  • Vác

Egyéb információk:
A ContiTech Fluid Automotive Hungária Kft. váci telepjelyének fő profilja a hűtő-fűtő (HC) gumitömlők és üzemanyag vezetékek gyártása és értékesítése az autóipar és a kamion szegmens számára.