www.cvonline.hu

Nőnapi host munka

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 915279
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Feladatok:

  • Női vásárlóknak virág átadása (nőnapon)

Elvárások:

  • 18.életév betöltése
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony

Munkaidő:

  • Március 8-án 7:00 vagy 8:00 órától -16:00 óráig

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Várjuk jelentkezésed,  melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!

Kérdés esetén hívj minket  a 06 70 452 3321-as telefonszámon!

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió:
Vas