www.cvonline.hu

Non-Press Marketing Menedzser

  • A hirdetés 906 napja lejárt

A Magyar Lapterjesztő ZRt., Kiskereskedelmi üzletága

munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • a Lapker bolt és pavilonhálózat hirdetési felületeinek és szolgáltatásainak értékesítése
  • folyamatos kapcsolattartás a már meglévő ügyfelekkel
  • új ügyfelek felkutatása
  • meghatározott bevételi terv realizálása
  • a tevékenység rendszeres riportolása
  • kapcsolattartás a társosztályokkal
  • az értékesített promóciók teljes körű megszervezése, folyamatának végigkísérése
  • a kintlévőségek kezelése, minimalizálása

Elvárt tudás, végzettség, tapasztalat:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • az FMCG és a reklámpiac ismerete
  • MS Word, Excel, Powerpoint ismerete (kiemelten: a magas szintű Excel ismeret)
  • legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • hirdetésszervezés területén szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • kiterjedt kapcsolatrendszer

Képességek:

  • jó kommunikációs készség

Személyes jellemzők:

  • kreativitás, szorgalom
  • kiváló problémamegoldó képesség
  • önálló és csapatorientált munkavégzés

Várjuk jelentkezését, melyet rövid szakmai önéletrajz és motivációs levél formájában, fizetési igény megjelölésével 2015. június 12-ig a lenti e-mail címre szíveskedjen elküldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol