www.cvonline.hu

Non food osztályvezető

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2017.09.20.
Jelentkezési határidő: 2014.04.26.
Hirdetés azonosító: 804412

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Non food osztályvezető
Munkavégzés helye: 2120 Dunakeszi, Dunakeszi-Fót
Főbb feladatok: Munkájával hozzájárul a forgalmi célok eléréséhez, és megtervezi az ehhez szükséges készlet- és emberierőforrás-mennyiséget.
Megismeri és hatékonyan alkalmazza a feladatköréhez kapcsolódó általános áruházi szabályokat és előírásokat, valamint az osztályt érintő speciális munkafolyamatok szabályait, és ezeket a rábízott munkatársakkal is betartatja.
Felügyeli a szabályos raktározási folyamatok betartását, és biztosítja a készletelérhetőséget az osztályán.
Biztosítja a non-food termékek megfelelő minőségét az áruátvételtől az értékesítésig.
Gondoskodik az aktuális termék akciók vállalati előírásoknak megfelelő megjelenítéséről.
Részt vesz a kötelező leltárak lebonyolításában.
Részt vesz az új dolgozók kiválasztásában, segíti beilleszkedésüket.
Irányítja, képzi és fejleszti beosztottjait a vásárlók elégedettsége és a szabályszerű, hatékony munkavégzés érdekében.
Gondoskodik a szakszerű szelektívhulladék-kezelésről és a hatékony energiagazdálkodásról.
Munkakör betöltésének feltételei: középfokú végzettség,
alapfokú kereskedelmi ismeretek és kereskedelmi területen szerzett, legalább 6 hónapos tapasztalat,
az Internet, valamint a Word, az Excel és az Outlook programok felhasználói szintű ismerete,
erkölcsi bizonyítvány,
egészségügyi alkalmasság,
a 3 műszakos munkarend vállalása,
vevőközpontú szemlélet,
készség a csapatmunkára,
igény és alkalmasság saját maga és a beosztottak fejlesztésére,
jó elemzői és döntéshozói képesség.
Szükséges végzettség: Középiskola
Szerződés típusa: Határozott
Előnyt jelent: szakirányú kereskedelmi végzettség,
készletgazdálkodási munkatapasztalat,
vezetői tapasztalat,
alapvető munkajogi és területspecifikus jogi ismeretek,
"B" kategóriás jogosítvány,
targoncavezetői engedély,
idegennyelv alapfokú ismerete.