www.cvonline.hu

Non-food csoportvezető

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2017.11.16.
Jelentkezési határidő: 2014.02.17.
Hirdetés azonosító: 756934

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Non-food csoportvezető
Munkavégzés helye: 1149 Budapest, Pillangó u. 15.
Főbb feladatok: -Biztosítja az optimális készletelérhetőséget és a termékek megfelelő minőségét a non-food területen, az áruátvételtől az értékesítésig.
-Megismeri és hatékonyan alkalmazza a feladatköréhez kapcsolódó áruházi szabályokat és előírásokat valamint a vonatkozó törvényi szabályzókat, és ezeket a rábízott munkatársakkal is betartatja.
-A költségek és a profit szem előtt tartásával, valamint a rendelkezésre álló erőforrások maximális kihasználásával biztosítja a forgalmi célok elérését.
-Gondoskodik az aktuális termék akciók vállalati előírásoknak megfelelő megjelenítéséről.
-Beazonosítja a túlkészleteket és a termékekkel kapcsolatos problémákat, és megfelelő intézkedéseket hoz kezelésükre.
-Elvégezteti a kötelező leltárakat és a tervszerű, megelőző karbantartásokat.
-Megismeri és alkalmazza az osztályra vonatkozó speciális működési folyamatokat: hitelügyintézés, jótállási jegy és a garancia jegy megfelelő kitöltése, kasszakezelés, házhoz szállítás, elektronikai hulladékok kezelése, javításra átvett termékek kezelése, nagy értékű termékelkezelése, csereutalvány kezelése, minőségi hibás termékeke kezelése, visszáruzás, méretre igazítás.
-Irányítja, képzi és fejleszti beosztottjait a vásárlói elégedettség és a hatékony munkavégzés érdekében, ellátja a felettesi adminisztratív feladatokat.
-Gondoskodik a rendezett, tiszta, higiénikus munkakörnyezet fenntartásáról, a szakszerű szelektívhulladék-kezelésről és a hatékony energiagazdálkodásról.
Munkakör betöltésének feltételei: -általános iskolai végzettség,
-kereskedelmi területen szerzett tapasztalat,
-vevőközpontú szemlélet,
-készség a csapatmunkára,
-erkölcsi bizonyítvány,
-egészségügyi alkalmasság,
-a 3 műszakos munkarend vállalása.
Szükséges végzettség: általános iskola
Szerződés típusa: Határozatlan
Munkavégzés kezdete: 2014.03.03.
Előnyt jelent: -szakirányú kereskedelmi végzettség,
-kereskedelmi területen szerzett vezetői tapasztalat,
-"B" kategóriás jogosítvány,
-targoncavezetői engedély.