www.cvonline.hu

Non food árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2016.08.28.
Jelentkezési határidő: 2012.03.19.
Hirdetés azonosító: 382343

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Non food árufeltöltő
Munkavégzés helye: 5000 Szolnok, Téglagyári út 30.
Főbb feladatok: Biztosítja az optimális készletelérhetőséget az eladótérben.
Felügyeli az áru útját az átvételtől az értékesítésig, beleértve az árufeltöltést és az anyagmozgatást.
Rendezett és tiszta munkakörnyezetet tart fenn.
Betartja a vonatkozó törvényi előírásokat és a Tesco-Global Zrt. belső szabályait.
Együttműködik az áruház többi területével.
Munkakör betöltésének feltételei: általános iskolai végzettség,
erkölcsi bizonyítvány,
egészségügyi alkalmasság,
a 3 műszakos munkarend vállalása,
vevőközpontú szemlélet,
készség a csapatmunkára,
igény és alkalmasság önmaga és a munkatársai fejlesztésére.
Szükséges végzettség: általános iskola
Szerződés típusa: Határozatlan
Munkavégzés kezdete: 2012.03.09.
Előnyt jelent: középfokú végzettség,
szakirányú kereskedelmi végzettség,
kereskedelmi munkatapasztalat,
targoncavezetői engedély.