www.cvonline.hu

NON-BOM Beszerző

  • A hirdetés 656 napja lejárt

A dán Coloplast gyógyászati segédeszközök fejlesztésével és gyártásával foglalkozik, s a világ kórházainak és egészségügyi intézményeinek vezető beszállítója. Vállalatunk Dániában, USA-ban, Kínában, Franciaországban és Magyarországon gyárat, további 52 országban pedig értékesítési képviseletet üzemeltet.

Nyírbátori csapatunkat kívánjuk bővíteni a meghirdetett pozícióval:

Fealadatok:

  • igényelt áruk és szolgáltatások megrendelése határidőre, megfelelő minőségben és az elérhető legoptimálisabb áron,
  • ajánlatok bekérése és értékelése, beszállítók kiválasztása (tender),
  • a megrendelési folyamat teljes adminisztrációja az igény megjelenésétől a számla jóváhagyásáig,
  • folyamatos kapcsolattartás a belső vevőkkel és a beszállítókkal,
  • beszállítói adatbázis létrehozása és fenntartása,
  • beszállítók értékelése,
  • együttműködés a Corporate Procurement által vezetett projektekben a helyi vonatkozású beszerzések tekintetében,
  • NON-BOM folyamat fejlesztése, kimutatások készítése.

Amit elvárunk:

  • főiskolai vagy egyetemi diploma,
  • angol nyelvtudás (kommunikációs szint),
  • műszaki területen (is) szerzett beszerzői tapasztalat,
  • kiváló kommunikációs és prezentációs készség,
  • együttműködés a társosztályokkal,
  • felelősségvállalás és proaktivitás a mindennapi munka során.

Előny:

  • kiváló Excel ismeret,
  • multinacionális környezetben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • karrierlehetőség,
  • széleskörű juttatási rendszer,
  • igényes, modern munkakörnyezet, jó munkahelyi légkör.

Amennyiben felkeltette érdeklődésedet a meghirdetett pozíció, kérlek, küldd el jelentkezésedet 2015. szeptember 18-ig online adatbázisunkba, mely a "Jelentkezés" gombon keresztül elérhető!

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol