www.cvonline.hu

Női Ruhaszalonba Eladó-asszisztens

  • Az állásajánlat lejárt.

Budapest belvárosában lévő

megbízásából keresünk, nagy munkabírású, segítőkész, megbízható

Női Ruházati, Öltöztető, Eladó-asszisztens

munkatársakat. (A szalon bővítése egyidejűleg több munkatárs felvételét teszi lehetővé!)

Örömmel várjuk a lelkes, kereskedelmi munkában örömét lelő, kedves, udvarias, szépérzékkel rendelkező pályázók jelentkezését, vidám, pörgős, dolgos női csapatunkba!

Szakmai ismeretek:

  • Középfok, előny: OKJ ruházati eladó/kereskedelmi végzettség; felsőfok
  • Számítógépes ismeretek: felhasználói szint (vállalatirányítási rendszer, tablet, PC használat
  • Nyelvtudás: előny: angol, alapfok

Gyakorlat:

  • Minimum 2 éves kereskedelmi, értékesítői tapasztalat
  • Előny, de nem szükséges a női ruházati szakmai ismeretek és a varrási tudás

Főbb feladatok:

  • Női ügyfelek, csoportok kiszolgálása az elvárásoknak megfelelően, az értékesítési célok realizálása.
  • Az ügyfelek és kísérőik udvarias és precíz tájékoztatása az értékesítési, kölcsönzési feltételekről, egyéb használati, kezelési jellemzőkről.
  • A nagyobb létszámú csoportok táncruha próbájának megszervezése, lebonyolítása az elvárásoknak megfelelően, pontos időtartással (női-férfi ügyfelekkel vegyesen).
  • Az előjegyzések precíz felvétele, szerződések megkötése, pénzkezelés.
  • Elektronikus felületek készségszintű használata, vállalatirányítási rendszer, stb.
  • Az üzlethelyiség, az öltöző, az ügyfelek által használt további helyiségek napi takarítása, tisztán tartása.

További elvárások:

  • Jó kommunikációs készség
  • Kiváló probléma felismerő és megoldó képesség
  • Önálló feladatvégzés, felelősségvállalás
  • Ügyfélorientált magatartás
  • Alkalmazkodó képesség
  • Megbízhatóság, becsületesség
  • Humorérzék

Amit kínálunk:

  • Pörgős munka, egyéni ügyfelekkel és nagy létszámú csoportokkal a hét minden napján és szombaton is, szezonális csúcsokkal
  • Barátságos, családias munkakörnyezet, fiatalos, vidám női csapat
  • Határozott, de korrekt vezetői hozzáállás és folyamatos visszajelzés
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Munkaidő:
    • Próbaidő alatt: heti 6 munkanap (a szalon nyitva tartási ideje szerint).
      Havi fizetés: nettó 165.000 Ft
    • Próbaidő után: heti 4 munkanap, rotációs beosztással,
      heti 3 pihenőnap (garantált két egymást követő pihenőnap).

Munkavégzés helye: 1067 Budapest

Jelentkezési határidő az állásra: 2016. október 30.

Várjuk a női ügyfelek és az eladó-asszisztensi munka iránt oly annyira elkötelezett pályázók jelentkezését, akik vállalják, hogy pályázatukat az alábbi feltételeknek megfelelően készítik el:

  • fényképes önéletrajz
  • csak az utolsó (maximum) három munkahely megjelölése (a diákmunkát nem tekintjük teljes értékű munkatapasztalatnak)
  • szabad fogalmazású kísérő levél

Kérjük, hogy az így elkészített pályázatát a lenti e-mail címre küldje el.

(A jelentkezési feltételeknek nem megfelelő pályázatokat, valamint a vállalkozói háttérrel rendelkezőket külön értesítés nélkül kizárjuk a kiválasztási eljárásból.)

Munkavégzés helye Budapest, VI. kerület
Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest