www.cvonline.hu

NŐGYÓGYÁSZATI SZAKASSZISZTENS

  • Company_icon MeDoc Egészségközpont Kft.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 18 napja lett aktiválva

Cégünk egy 8 éve sikeresen működő, járóbeteg-ellátással foglalkozó budapesti magánegészségügyi szolgáltató. Rendelőinkben évente több ezren fordulnak meg.

Egészségügyi személyzetünk bővítéséhez

NŐGYÓGYÁSZATI SZAKASSZISZTENST

keresünk.

Amit kínálunk:

  • Piacképes juttatási csomag, biztos anyagi háttér,
  • Étkezési jegy,
  • Hétvégi munkavégzés alkalomszerűen (ügyelet nincs)
  • Kellemes munkakörnyezet.

A pozícióról (feladatok):

  • Páciensek fogadása, érkeztetés (recepciós-koordinátori beosztás),
  • Orvosi rendelések előkészítése, szervezése, lebonyolítása (orvos melletti szakasszisztencia)
  • Elszámolás, pénztárkezelés,
  • Vérvétel és egyéb, orvost nem igénylő egészségügyi ellátások végzése,
  • Laborforgalom kezelése és követése, leletek kiküldése, páciensek visszahívása.

Elvárások:

  • Nőgyógyászati asszisztensi szakirányú végzettség,
  • Legalább 3 év, ezirányú, járó- vagy fekvőbeteg-ellátásban szerzett tapasztalat,
  • Lelkes, proaktív személyiség,
  • Türelmes, segítőkész hozzáállás,
  • Precíz, pontos munkavégzés.

Előny:

  • Egy idegen nyelv – elsősorban angol – társalgási szintű ismerete.

Munkavégzés helye: Budapest

A fényképes önéletrajzokat 2017. december 17-ig várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Recepciós, Szervező, Ügyintéző
Egészségügy / Szociális ellátás > ápolási asszisztens, Egészségügyi szakember, Orvos asszisztens
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű