www.cvonline.hu

NodeJS Techie

  • A hirdetés 717 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, Magyarországon startup megbízója részére

NodeJS Techie-t

keres.

Feladatok:

• Field monitoring eszköz fejlesztése, amely egy okos telefonnal készített kép alapján képes különféle statisztikákat, diagramokat, analíziseket elkészíteni, és készleteket managelni a szoftver használatával, másodpercek alatt,
• Clean code, és unit tesztek elkészítése,
• Folyamatos kapcsolattartás a külföldi fejlesztői csapattal.

Elvárások:

• IT területen szerzett BsC diploma,
• Minimum 1,5 - 2 év NodeJs fejlesztésben szerzett szakmai tapasztalat,
• OOP, Javascript, MongoDB alapos ismerete,
• Magabiztos angol nyelvtudás.

Amit ajánlunk:

• Családias, barátságos munkahelyi környezet,
• Dinamikus, elhivatott csapat,
• Versenyképes bér,
• Szakmai fejlődési lehetőségek.

Munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő