www.cvonline.hu

NINJA TOBORZÓ

Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 1181306

A magyarországi HR szolgáltatási piacvezető cégei közé tartozó Prohumán 2014 eleje óta az egyik legdinamikusabban növekvő európai HR szolgáltató csoport, a lengyelországi székhelyű Work Service csoport tagja. Saját csapatunkba keresünk mobil és változatos munkakörbe munkatársat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Kölcsönzési üzletágunk kiemelt szállásos projektjeinek toborzásának dedikált és teljeskörű menedzselése havi elvárás-rendszer alapján (jellemzően keleti-nyugati irányú)
  • A folyamathoz tartozó toborzási feladatok ellátása: toborzási- és költségterv elkészítése, megjelenések, állástájékoztatók szervezése, lebonyolítása, jelöltállítás
  • Kapcsolatrendszer kiépítése az adott régióban a megfelelő intézményekkel, szervezetekkel
  • Jelöltek státuszának nyomon követése, kapcsolattartás a jelöltekkel

Elvárások:
  • Eredményorientált, sikerfókuszú személyiség
  • Önálló munkavégzés igénye (magányos farkas munkakör)
  • Can do it attitűd, kellő lendület és talpraesettség
  • Saját régióban meglévő kapcsolati tőke
  • Szolgáltatási/sales területen szerzett munkatapasztalat
  • B.kategóriás vezetői engedély, vezetési rutin

Juttatások:
  • Az ország első számú HR szolgáltatójának kötelékében határozatlan idejű szerződés
  • A pozíció átlagbérezéséhez képest jóval magasabb fix fizetés+mozgó bér+cafeteria
  • Céges, egyedi designnel ellátott céges autó+laptop+telefon
  • Szakmailag is támogató környezet, profi csapat, vidámság
  • A lehetőséget, hogy elérd, amit szeretnél

Nyelv:
  • Magyar