www.cvonline.hu

Night Manager

  • A hirdetés 703 napja lejárt

Hilton Budapest City, member of Hilton Worldwide – one of the world’s most powerful and well-known hotel chains – is looking for a

The successful candidate should have:

  • Minimum 3 years experience in Front Desk, preferably in a Manager or Supervisory role with an international hotel chain,
  • A university/college degree,
  • Proficiency in English and computer literacy (knowledge of OnQ system),
  • Excellent people management skills / Ability to lead and motivate a team.
  • Strong communication skills,
  • Excellent organizational and administrative skills,
  • Applies knowledge in her daily work.
  • Knows procedures and standards and works accordingly,
  • Commitment and passion in daily job,
  • Desire to exceed customer expectations by delivering excellent service,
  • Ability to work in a team,
  • Creativity,
  • Customer focused approach,
  • A dynamic, open-minded personality.

Please send your CV with photo and motivation letter in English to the e-mail address below.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Customer Service Specialist (English )

Trenkwalder Kft

We are looking for a new colleague to the inter...
Budapest

Vevőszolgálati Csoportvezető - Budapest

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Pest, Budapest

Folyamat ellenőr

Folyamat ellenőr pozícióba keresünk munkatársak...
Fejér