www.cvonline.hu

Night Front Desk Agent (Éjszakás recepciós)

  • A hirdetés 694 napja lejárt

Csatlakozzon Ön is a világ egyik leghíresebb szállodaláncának tagjához, fiatalos csapatunkba!

A következő pozícióra várjuk jelentkezését:

Elvárások:

  • Főiskolai végzettség,
  • Angol nyelv magas szintű ismerete,
  • Kiváló számítógépes ismeret,
  • Szállodai recepciós munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Egyéb idegen nyelv ismerete előny.

Fő feladata:

  • Vendégek érkeztetése;
  • A teljes üzemelés felügyelete az éjszaka folyamán;
  • Kijelentkezések, számlafizetések ellenőrzése, végrehajtása;
  • Statisztikák, jelentések elkészítése;
  • Számlák ellenőrzése, szükség szerinti módosítása, lezárása;
  • Szobafoglalások standard-jeinek biztosítása.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi színvonalú munkakörnyezet,
  • hosszútávú munkalehetőség,
  • kiváló csapat,
  • folyamatos tréningek és előrejutási lehetőség.

Kérjük, juttassa el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével magyar és angol nyelven az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol