www.cvonline.hu

Night Auditor

  • A hirdetés 231 napja lejárt

Amennyiben szeretne tagja lenni egy dinamikus, kreatív csapatnak, úgy küldje el e-mailben magyar és idegen nyelvű önéletrajzát, motivációs levelét fizetési igény megjelölésével a lenti e-mail címre.

Munkakör: biztosítja, hogy a szállodában tartózkodó vendég teljes mértékben elégedett legyen, illetve szakszerű kiszolgálásban részesüljön egészen a számlájuk kifizetéséig.

Főbb feladatok:

  • Érkezteti a vendégeket, számláikat folyamatosan vezeti, fizettet és elszámol, műszak végén kasszát zár.
  • Közvetíti az üzeneteket, gondoskodik a vendégek ébresztéséről, megszervezi az érkező és utazó vendégek szállítását.
  • Biztosítja, hogy a vendégnek nyújtott szolgáltatások kifogástalanok legyenek
  • Kezeli a szállodai pénztárt
  • Programokat szervez a vendégek számára

Elvárásaink:

  • Középfokú végzettség elengedhetetlen, de felsőfokú végzettség előny
  • Legalább 1-2 éves szállodában töltött Front Office területen szerzett tapasztalat
  • Fidelio program ismerete előnyt jelent, de nem követelmény
  • Angol nyelvtudás ismerete elengedhetetlen
  • Egy másik idegen nyelv ismerete
  • Jó kommunikációs készség és magabiztos fellépés
  • Vendégorientált szemléletmód

Amit kínálunk:

  • Csodálatos négycsillagos szállodai környezet
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Versenyképes fizetés
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Munkaidő: 22:30 - 6:50-ig

Magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát, motivációs levéllel várjuk az alábbi e-mail címre. A tárgy mezőbe feltétlenül írja be  „Night Auditor”.
A beérkezett önéletrajzokat adatbázisunkban regisztráljuk, és amennyiben Ön megfelel elvárásainknak, felvesszük Önnel a kapcsolatot.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol