www.cvonline.hu

Night Auditor

  • A hirdetés 250 napja lejárt

Ötcsillagos budai szálloda Front Office csapata
új munkatársat keres

Munkakörbe

Feladatok:

  • A vendégek sztenderdeknek megfelelő érkeztetése, utaztatása
  • Teljes körű információszolgáltatás és segítségnyújtás a vendégek részére
  • Folyamatos kapcsolattartás a szállodai területtel
  • Telefonhívások kezelése
  • Transzferek ügyintézése
  • Vendégszámlák terhelése, fizettetése, valamint hitelkártya tranzakciók kezelése
  • Kulcskártya kezelés
  • Napi zárások lebonyolítása, statisztikák, jelentések elkészítése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Naprakész számítógépes ismeretek (MS Office és Opera program felhasználói szintűen kezelése)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás és további egy idegennyelv ismerete előny
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Hasonló környezetben szerzett 1-2 év releváns szakmai tapasztalat előny
  • Önálló, precíz, megbízható és lelkiismeretes munkavégzés
  • Elkötelezettség és udvariasság

Amit kínálunk:

  • Bejelentett, fix munkahely
  • Versenyképes jövedelem
  • Munkaruha hozzájárulás
  • Étkezés hozzájárulás
  • Cafateria
  • Változatos munka
  • Fiatalos csapat

Amennyiben felkeltettük érdeklődését magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát, motivációs levelét, fizetési igény és pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő