www.cvonline.hu
Network Operations Specialist (Referenciaszám: PJ3485)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.03.17.
Jelentkezési határidő: 2015.05.14.
Hirdetés azonosító: 919263
lejárt

Székesfehérvári multinacionális partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Hálózat Üzemeltetési Specialista

A sikeres pályázó főbb feladatai:
- Vállalati hálózat üzemeltetésben való részvétel (WAN/LAN)
- Hálózat figyelés és karbantartás
- Incidens és probléma menedzsment
(Ticket menedzsment, 2nd és 3rd level támogatás)
- Vendor menedzsment
- Hálózati dokumentációk karbantartása
- Belső projektekben való részvétel

A feladatkör betöltéséhez szükséges:
- Felsőfokú informatikai vagy villamosmérnök végzettség
- Folyékony angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
- Legalább 3 év multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat
- Erős Cisco és HP network ismeret
- Vezető hálózati ellenőrzési eszközök ismerete
- CCNA tanúsítvány vagy azzal egyenértékű tudás

Előny:
- CCNP tanúsítvány
- ITIL ismeret
- Project menedzsment tapasztalat
- Vezető WAN szolgáltatók ismerete

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes fizetés és juttatások
- Kedvező bejárás támogatás
- Kihívásokkal teli munka
- Karrierlehetőség egy gyorsan növekvő multinacionális vállalatnál

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Takács Gabriella kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.