www.cvonline.hu

Network beszerző

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2015.08.25.
Hirdetés azonosító: 908122

Telekommunikációs szektorban tevékenykedő partnerünkhöz keresünk Network beszerzőt

Feladatok:

- Tender eljárások lebonyolítása, kapcsolattartás a belső ügyfelekkel
- Mobil és vezetékes hálózat kategóriában a stratégiai beszerzési feladatok ellátása, szállítok kezelése, beszerzési szerződések előkészítése
- A szállító piac folyamatos megfigyelése, potenciális szállítók felkutatása és bevezetése
- A meglévő beszerzési csatornák optimalizálása, folyamatjavítás, szállítási stratégiák kialakítása

Elvárások:

- Felsőfokű műszaki vagy gazdasági végzettség
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
- Legalább 2-4 év hasonló területen szerzett gyakorlat
- Ügyfélközpontúság
- Önállóság
- Analitikus szemléletmód

Amit kínálunk:

- Kiváló karrierlehetőség
- Versenyképes juttatási csomag
- Dinamikus környezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján