www.cvonline.hu
Network Architect (Szeged)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.09.26.
Hirdetés azonosító: 1077662

IT SERVICES FEJLÉC
FELADAT
  • Tehetséges és elkötelezett személyeket keresünk a T-Systems Hálózattechnikai design rendszermérnök (NTDA) karrierútjába
  • A sikeres jelentkezőknek egy gyors tempójú, dinamikus környezetben kell helyt állniuk, ahol a kulcs az energia és a lelkesedés
  • A Hálózattechnikai design rendszermérnök lényegi részét képezi egy dinamikus csapatnak, így mi is ilyen tapasztalt személyeket keresünk

Feladatok

  • Napi szinten kell kapcsolatot tartani belső és külső érintettekkel, így a hitelesség és a kiváló kommunikációs készség létfontosságú
  • A tapasztalt NTDA felelősségi körébe tartozik a T-Systems ügyfelei számára globális hálózatok tervezése, kiépítése és üzemeltetése
  • Továbbá részt vesz a személyre szabott ügyfélmegoldások technikai standardjainak tervezésében és létrehozásában, biztosítva a létrehozott szolgáltatás szerződésben foglalt követelményeinek és költségvetésének megvalósulását

Technikai kivitelezés:

  • Tervezésen és tervezési ciklusokon belüli tevékenységek vállalása, az ügyfél elégedettségének biztosítása érdekében
  • Tervek és dokumentációk fejlesztése kezdeti roll-outok, mozgások, hozzáadások és változások számára
  • Hálózati ügyféldokumentumok érvényesítése és jóváhagyása
  • Junior NTDA-k mentorálása a csapaton belül, szakmai és kivitelezési támogatás nyújtása

Kapcsolatok menedzsmentje:

  • Hatékony válaszadás a belső/ügyfélkérésekre
  • Teljesítmény visszajelzések gyűjtése és egyeztetése
  • Ügyfelek projektmunkájának senior szintű támogatása

Kommunikáció:

  • A csapat informálása minőségi ügyekről, amelyek hatással lehetnek az ügyfél elégedettségére.
  • Kapcsolatot teremt minden belső/külső erőforrással a kivitelezési tevékenységekhez.
  • Hatékonyan kommunikálja a menedzsment felé a projektinformációkat.
PROFIL
  • Kiváló technikai készségek és megalapozott hálózati design háttér, valamint multinacionális vállalati tapasztalat szükséges a pozíció betöltéséhez
  • Valódi érdeklődés és bizonyított képesség szükséges közép és nagyméretű LAN/WAN és WiFi megoldások tervezésére, illetve átlátására a kiépítés és üzemeltetés során
  • A LAN technológiák és a gyártó berendezések (Cisco, Juniper, Hauwai) kiváló ismerete nélkülözhetetlen, csak úgy mint a routing és switching technikák és protokollok átfogó ismerete

Az alábbiak ismerete szükséges:

  • Routing protokollok széleskörű ismerete EIGRP, OSPF, BGP
  • IP VPN, MPLS, ATM, Frame Relay, X.25, xDSL, Voice, VoIP, WLAN ismerete
  • Infrastruktúra szolgáltatások SDH, CWDM, DWDM

  • Routing protokollok széleskörű ismerete BPG, OSPF and EIGRP
  • IP VPN, MPLS, ATM, Frame Relay, xDSL, Voice, VoIP, WLAN ismerete
  • Infrastruktúra szolgáltatások SDH, CWDM, DWDM, Metro Ethernet

  • Kiváló kommunikációs készség szükséges szóban és írásban, valamint a technikai információk világos prezentálása
  • Szükséges továbbá a kultúrákon átívelő munkavégzés, illetve egy mátrixszervezetnél szerzett tapasztalat
  • Képesség önálló és csapatban való munkavégzésre, utazási hajlandóság
  • Folyékony angol nyelvtudás

Kategória
IT / Informatika
Régió
Szeged