www.cvonline.hu
Network Architect (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 866153
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Rendszertervek készítése,
  • Rendszerek fejlesztése, tesztelése, illetve a felmerülő hibák elhárítása
  • 3rd level support az operations csoport számára
  • Hálózatos projektekben való részvétel, mint Technical Project Lead
  • Hálózati design készítése
  • Dokumentáció összeállítása

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Linux ismeret
  • Hálózati képesítések megléte (CCNA, CCNP)
  • Min. 3 év hálózatüzemeltetésben eltöltött idő, hálózattervezésben való részvétel, projektmunkában való részvétel
  • CCNP, CCDP, CCNA-DC ismeretek
  • Windows, Linux, Microsoft Office ismeretek
  • Visio, Cisco, Checkpoint, Juniper, F5, ADVA, Brocade ismeret

Személyiségbeli követelmények

  • Ügyfélorientált szemléletmód
  • Önálló, kezdeményező, rugalmas Szakmai eltökéltség
  • Kiváló problémafelismerő- és megoldó készség
  • Csapatjátékos
  • Erős tanulásra való hajlam
  • Proaktív személyiség

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 81133

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió