www.cvonline.hu
Network Architect (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 829172
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Rendszertervek   készítése,
  • Rendszerek   fejlesztése, tesztelése, illetve a felmerülő hibák elhárítása
  • 3rd level support   az operations csoport számára
  • Hálózatos projektekben   való részvétel, mint Technical Project Lead
  • Hálózati design   készítése
  • Dokumentáció   összeállítása

Elvárások

  • Szakirányú   felsőfokú végzettség
  • Felsőfokú angol   nyelvtudás
  • Linux ismeret
  • Hálózati   képesítések megléte (CCNA, CCNP)
  • Min. 3 év   hálózatüzemeltetésben eltöltött idő, hálózattervezésben való részvétel,   projektmunkában való részvétel
  • CCNP, CCDP,   CCNA-DC ismeretek
  • Windows, Linux,   Microsoft Office ismeretek
  •   Visio, Cisco, Checkpoint, Juniper, F5, ADVA, Brocade   ismeret

Személyiségbeli követelmények

  • Ügyfélorientált szemléletmód
  • Önálló, kezdeményező, rugalmas Szakmai eltökéltség
  • Kiváló problémafelismerő- és megoldó készség
  • Csapatjátékos
  • Erős tanulásra   való hajlam
  • Proaktív   személyiség
  • Fiatal és   barátságos csapat
  • Széleskörű tudás   megszerzésének lehetősége
  • Rugalmas munkaidő
  • Ergonomikus,   modern környezet az Infoparkban

Amit kínálunk

  • Fiatal és   barátságos csapat
  • Széleskörű tudás   megszerzésének lehetősége
  • Ergonomikus,   modern környezet az Infoparkban

Kérünk, hogy   magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon   keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

  Keresés állásazonosító alapján: 81133

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió