www.cvonline.hu

Megbízható partnerünk részére keresünk munkatársat

network adminisztrátor

(HF 9-6488)

pozícióba

Budapestre.

Feladat:

  • Cisco alapú hálózat üzemeltetése, távfelügyelete, tervezése a CEEMEA régióban,
  • A rendelkezésre állás folyamatos fejlesztése,
  • Projektmenedzsment,
  • Hálózatbiztonság, tűzfalak, VPN felügyelet,
  • Incidens menedzsment,
  • SLA report.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség,
  • Aktív jó angol nyelvtudás,
  • Több év Cisco alapú hálózatüzemeltetői tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Nyugodt munkakörülmények.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 9-6488” –es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

                                                           HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése

Egyéb hasonló állások Önnek
Space Planner / Sales Support

Haworth Kft.

HAWORTH POSITION DESCRIPTION Space Planning POS...
Budapest, Pest

3D MAX Designer- Europe

HAWORTH POSITION DESCRIPTION 3D MAX Designer- E...

IT ÜZEMELTETŐ

C-Vision Kft.

A 11 éve működő C-Vision Kft. hatékony és kom...