www.cvonline.hu

Nettó-eszközérték számító

  • Company_icon UniCredit Bank Zrt.
  • Location_icon V. kerület, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 24 napja lett aktiválva

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legnagyobb és leginkább diverzifikált nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit magyarországi tagja.

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. az Okmányos Üzletek és Garancia Kezelésű területre munkatársat keres az alábbi feladatok ellátására:

Főbb feladatok:

  • Nyugdíjpénztárak, befektetési alapok, biztosítók részére nettó-eszközérték számítás a vonatkozó törvények, rendeletek szerint
  • A törvényi- és befektetési politikai limitek beállítása, karbantartása
  • A nettó-eszközértékeléshez szükséges árfolyamadatok letöltése, karbantartása
  • Kapcsolattartás a társterületekkel, alapkezelőkkel/vagyonkezelőkkel, pénztárakkal, forgalmazókkal, üzleti területekkel

Követelmények, elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi/közgazdasági végzettség
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
  • MS Office erős felhasználói szintű gyakorlata
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzésre való képesség
  • Rugalmasság, pontosság, kiváló munkabírás
  • Kitűnő kommunikációs és kapcsolattartó készség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Ügyfélorientált szemlélet
  • Pénz- és tőkepiaci műveletek ismerete

Előnyt jelent:

  • Befektetési szolgáltatónál, pénzintézetnél nettó-eszközértékelés területen szerzett több éves gyakorlat
  • Befektetési alapokkal, nyugdíjpénztárakkal kapcsolatos alapvető jogszabályi környezet ismerete
  • Bankárképző Vagyon Alap Portfólió vizsga
  • Értékpapír jogi szakvizsga
  • Reuters, Bloomberg rendszerek ismerete
  • Keler WARP rendszerének ismerete

Munkavégzés helye: Budapest, V kerület

Helyek V. kerület
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki értékesítő, Banki szakértő, Befektetési tanácsadó
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi elemző, Pénzügyi szakember, Pénzügyi tanácsadó
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol