www.cvonline.hu

NetApp Junior Product Manager

  • A hirdetés 180 napja lejárt

Az ALEF stabil információ-technológiai szolgáltató cég, 1994. óta tevékenykedik és fejlődik dinamikusan, így mára az egyik legnagyobb és legerősebb disztribútor a közép-kelet-európai régióban. Jelen vagyunk Csehországban, Magyarországon, Szlovéniában, Horvátországban és Szerbiában is. A Cisco, a NetApp, a Meraki, az F5 Networks és a Flowmon technológiáira specializálódtunk, amivel immáron több mint húszéves tapasztalatot gyűjtöttünk.

Jelenleg budapesti irodánkba keresünk új munkatársat

pozícióba.

Feladatkör:

  • árajánlatok elkészítése (tanácsadással, méretezéssel)
  • árajánlatok kérése a gyártótól - angolul
  • partnerek kereskedelmi és műszaki támogatása telefonon és személyesen
  • műszaki előadások tartása főként partnereknek
  • akciók komplett szervezése
  • marketing feladatok segítése
  • műszaki megoldások kidolgozása az ügyfelek igényei alapján
  • kereskedelmi hírlevelek szerkesztése, küldése
  • a termékkereskedelemmel kapcsolatos adminisztratív és háttérfeladatok végzése

Elvárásaink:

  • informatikai területen szerzett főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • 1-3 év releváns tapasztalat (IT support, szerverrel, adattárolással kapcsolatos tapasztalat)
  • középfokú angol nyelvtudás
  • szerverek, adattárolók, SAN és Ethernet hálózatok alapfokú ismerete
  • a kereskedelmi hozzáállás és ügyfél központú gondolkodás alapvető kritérium
  • kiváló kommunikációs képesség
  • precizitás, analitikus gondolkodás és jó problémamegoldó képesség
  • képesség a csapatmunkára és az önálló munkavégzésre egyaránt

Előny:

  • NetApp eszközök ismerete
  • „EMC”, „IBM storage”, „HP Storage”, „DELL Storage” termékek ismerete
  • műszaki végzettség, tapasztalat komoly előnyt jelent leginkább IT infrastruktúra, illetve tárolók terén

Amit ajánlunk:

  • vonzó juttatási csomag
  • lehetőség a legújabb technológiák megismerésére és használatára
  • megbízható vállalati háttér és stabilitás
  • érdekes, változatos munkakör
  • kellemes munkahelyi környezet

Munkavégzés helye: Budapest, Váci út

Helyek Budapest (Budapest, Váci út, Magyarország)
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Helpdesk
Értékesítés / Kereskedelem > IT értékesítő
IT / Informatika > It szakértő
Marketing / Reklám / Média / PR > Termékmenedzser
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol