www.cvonline.hu

.NET Webfejlesztő

  • A hirdetés 545 napja lejárt

Az ABT Treuhand csoport 20 éves tapasztalattal rendelkezik Magyarországon. A svájci anyavállalatunktól átvett ún. Treuhand munkamódszernek köszönhetően cégünk mára elismerést szerzett a hazai piacon. Az elmúlt éveket töretlen fejlődés jellemzi, nemzetközi ügyfélkörünk folyamatosan bővült, mára a szolgáltató, kereskedelmi és ipari szektorból is számos céget tudhatunk elégedett ügyfeleink közt.

Széles látókör, alapos szakismeret, közvetlen munkastílus, valamint bizalmi légkör: ez jellemzi az ABT Treuhand csoport munkáját.

Cégünk dinamikus fejlődése miatt keresünk

munkatársat.

Feladatok:

  • webalapú üzleti alkalmazás fejlesztés
  • az alkalmazás architektúrát érintő átfogó kérdések elemzése és megoldása, technikai koncepciók készítése
  • site building
  • javaslattétel a további fejlesztésekre, változtatásokra
  • együttműködés a fejlesztői csapat többi tagjával
  • részvétel a tesztelésben
  • dokumentációk elkészítése

Elvárásaink:

  • minimum 3 éves fejlesztői tapasztalat
  • C#, HTML 5, CSS 3, Javascript, jQuery technológiák ismerete
  • Link megjelenítése MVC munkatapasztalat
  • Visual Studio, Team Foundation Server ismerete
  • CMS, vagy ECM rendszerek tervezésében/fejlesztésében szerzett tapasztalat előny
  • Webservice-ek, WCF technológiák ismerete
  • Entity framework, Microsoft SQL Server ismeretek
  • jó kapcsolatteremtő és együttműködési készség
  • ügyfélközpontú üzleti szemlélet, precíz munkavégzés.

Miért érdemes nálunk dolgozni?

  • változatos feladatok, önálló munkavégzés;
  • igényes munkahelyi környezet;
  • lehetőség új ötletek, javaslatok kidolgozására és megvalósítására;
  • versenyképes juttatási csomag.

Jelentkezését a lenti e-mail címen várjuk.

További információkért látogasson el honlapunkra: Link megjelenítése" target="_blank">www.abt.hu

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő