www.cvonline.hu

.NET webalkalmazás fejlesztő

  • A hirdetés 167 napja lejárt

Tapasztalt

.NET webalkalmazás fejlesztőt

keresünk

Rólunk:
A Govern-Soft Kft. 2001 óta tevékenykedik nagyrészt webalapú, elsősorban a közigazgatási és üzleti szektoroknak szánt alkalmazások fejlesztésben. Barátságos és rutinos fejlesztői csapatunk egy része paksi irodánkban, másik része távmunkában dolgozik.

Munkavégzés helye:
Távmunkában, vagy a paksi irodánkban

Feladatok:

  • Webalkalmazás modulok fejlesztése meglévő MSSQL + .NET + jQuery alapú keretrendszerben
  • Az elkészült modulok szakszerű dokumentálása

Elvárások:

  • Legalább 2 éves, komplex webalkalmazás fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Erős OOP szemléletű programozás
  • ASP .NET 4.0 alapos ismerete (kiemelten WebForms)
  • C# programozási nyelv ismerete
  • LinQ alapos ismerete
  • SQL ismeret (kiemelten MSSQL)
  • Javascript alapos ismerete (kiemelten jQuery)
  • Visual Studio ismerete
  • Magabiztos verziókövető rendszer használat

Előnyök:

  • Felsőfokú végzettség
  • Redmine és git használatban szerzett tapasztalat
  • MVC ismerete
  • HTML5, CSS3 ismeret
  • Mobilalkalmazás fejlesztésben szerzett tapasztalatok

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - középfok (szövegértés)

Amit nyújtani tudunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Szakmabeli, korrekt, az új ötletekre nyitott vezetés
  • Változatos projektek
  • Hosszú ideje a szakmában tevékenykedő cégként a felhasználói felület tervezéstől az ügyfélkapcsolatokig minden feladatra képzett, rutinos embereink vannak, így nálunk lehetőséged van rá, hogy kizárólag a programozásra koncentrálhass.
  • A cég alapításától kezdve dolgozunk távmunkás/egyedi időbeosztású fejlesztőkkel, így könnyen alkalmazkodni tudunk az esetleges egyedi igényeidhez.