www.cvonline.hu

.NET Szoftverfejlesztő

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.10.23.
Hirdetés azonosító: 1107159

Feladatok:

  • Microsoft .NET alkalmazásfejlesztés és technikai alkalmazástámogatás
  • Adatbázis tervezés, fejlesztés

Elvárások:

  • ASP.NET és a relációs adatbázisok területén szerzett illetve Visual Studio-ban szerzett tapasztalat
  • MS SQL lekérdezésben való jártasság
  • Társalgási szintű Angol nyelvtudás
  • Strukturált gondolkodásmód, módszertanok ismerete
  • Windows platformok használatában való jártasság, Microsoft minősítés előnyt jelent
  • Webes technológiák (ASP.NET, jQuery, Ajax, MVC) ismerete előnyt jelent

Munkavégzés helye:

  • Debrecen, Budapest