www.cvonline.hu

.NET SZOFTVERFEJLESZTŐ (Referencia szám: SEAWING-003)

  • A hirdetés 891 napja lejárt

A SEAWING Kft. (8000 Székesfehérvár, Palánkai u. 5.) a biztonságtechnikai rendszerek fejlesztésében és gyártásában piacvezető szerepet tölt be Magyarországon, mely 100%-ban magyar tulajdonú. Fejlesztéseinkkel olyan széleskörű megoldásokat kínálunk, ami lehetővé teszi a biztonságtechnikai rendszereink elterjedését a legkülönbözőbb szegmensekben.

Cégünk az alábbi pozícióra keres munkatársat:

.NET SZOFTVERFEJLESZTŐ

(Referencia szám: SEAWING-003)

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Feladatok:

  • Komplex szoftverfejlesztés C# nyelven
  • Rendszerintegrációs feladatok elvégzése
  • Szoros együttműködés a fejlesztő kollégákkal

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • 1-3 év C# fejlesztői tapasztalat
  • Microsoft SQL szerver ismerete
  • Többrétegű alkalmazások fejlesztésében való jártasság
  • .NET framework ismerete
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Angol nyelv középfokú ismerete

Előnyök:

  • ASP.NET, Ajax webfejlesztés
  • DevExpress ismerete
  • SVN ismeret

Ajánlatunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Jó munkahelyi légkör
  • Szakmailag érdekes, nagy önállóságot nyújtó és változatos munka

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű, amerikai típusú önéletrajzát motivációs levéllel kiegészítve, az alábbi e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a SEAWING-003 referenciaszámot.

Helyek Fejér
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol