www.cvonline.hu
.NET szoftverfejlesztő - INTS/14/28

.NET Szoftverfejlesztő
Ref.: INTS/14/28

Egyedi üzleti alkalmazások fejlesztésével foglalkozó ügyfelünk

csapatába keresünk

.NET szoftverfejlesztőt

A feladataid:

  • Microsoft .NET alkalmazásfejlesztés és technikai alkalmazástámogatás
  • Adatbázis tervezés, fejlesztés

Az elvárások:

  • Rendelkezz megbízható ismeretekkel az ASP.NET és a relációs adatbázisok területén, legyen tapasztalatod a Visual Studio használatában
  • Ne jelentsen problémát egy MS SQL lekérdezés megírása
  • Objektum-orientált alapismereteid egészüljenek ki strukturált gondolkodásmóddal
  • Szeresd a szakmai kihívásokat és szeress szakmai szinten kommunikálni
  • Legyen meg a munkád elvégzéséhez szükséges angoltudásod

 Ami előnynek számít:

  • Rendelkezel Microsoft minősítéssel
  • Beható ismeretekkel rendelkezel a Windows platform területén
  • Gyakorlati és elméleti ismereteid vannak MS SQL alapú üzleti intelligencia megoldásokkal
  • Felhasználói és/vagy fejlesztői tapasztalatod van SharePointtal
  • Átfogó ismeretekkel rendelkezel a webes technológiák terén (ASP.Net MVC, jQuery, Ajax)
  • Használtál már a munkád során WPF-et vagy WCF-et

Amit a partnerünk kínál:

  • Változatos projektek
  • Friss technológiák
  • Szakmai kihívások
  • Gyors fejlődés – vezető fejlesztők és tapasztaltabb kollégák folyamatos mentorálása mellett
  • MCPD vizsgák – ingyenes lehetőség Microsoft képzéseken és vizsgákon való részvételre
  • Cégen belüli közösségi élet – közvetlen hangulatú céges rendezvények, csapatépítők
  • Rekreáció – pihenősarok

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette a figyelmedet, kérjük, küldd el önéletrajzodat a lenti e-mail címre!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Kategória IT / Informatika, Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű