www.cvonline.hu

.NET szoftverfejlesztő - INTS/14/28

  • Az álláshirdetés 22 napja lett aktiválva

.NET Szoftverfejlesztő

Ref.: INTS/14/28

Egyedi üzleti alkalmazások fejlesztésével foglalkozó ügyfelünk csapatába keresünk .NET szoftverfejlesztőt

A feladataid:

·        Microsoft .NET alkalmazásfejlesztés és technikai alkalmazástámogatás

·        Adatbázis tervezés, fejlesztés

Az elvárások:

·        Rendelkezz megbízható ismeretekkel az ASP.NET és a relációs adatbázisok területén, legyen tapasztalatod a Visual Studio használatában

·        Ne jelentsen problémát egy MS SQL lekérdezés megírása

·        Objektum-orientált alapismereteid egészüljenek ki strukturált gondolkodásmóddal

·        Szeresd a szakmai kihívásokat és szeress szakmai szinten kommunikálni

·        Legyen meg a munkád elvégzéséhez szükséges angoltudásod

Ami előnynek számít:

·        Rendelkezel Microsoft minősítéssel

·        Beható ismeretekkel rendelkezel a Windows platform területén

·        Gyakorlati és elméleti ismereteid vannak MS SQL alapú üzleti intelligencia megoldásokkal

·        Felhasználói és/vagy fejlesztői tapasztalatod van SharePointtal

·        Átfogó ismeretekkel rendelkezel a webes technológiák terén (ASP.Net MVC, jQuery, Ajax)

·        Használtál már a munkád során WPF-et vagy WCF-et

Amit a partnerünk kínál:

·        Változatos projektek

·        Friss technológiák

·        Szakmai kihívások

·        Gyors fejlődés – vezető fejlesztők és tapasztaltabb kollégák folyamatos mentorálása mellett

·        MCPD vizsgák – ingyenes lehetőség Microsoft képzéseken és vizsgákon való részvételre

·        Cégen belüli közösségi élet – közvetlen hangulatú céges rendezvények, csapatépítők

·        Rekreáció – pihenősarok

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette a figyelmedet, kérjük, küldd el önéletrajzodat a E-mail cím megjelenítése címre!

Az INT-Solution Kft. munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol