www.cvonline.hu

.NET szoftverfejlesztő (Debrecen) (INTS/11/22)

  • Az álláshirdetés ma lett aktiválva

Debreceni partnercégünk számára keresünk .NET szoftverfejlesztő munkatársat.

 Feladatok:

• Microsoft .NET alkalmazásfejlesztés és technikai alkalmazástámogatás

• Adatbázis tervezés, fejlesztés

 Elvárások:

• Megbízható ismeretek az ASP.NET és a relációs adatbázisok területén

• Visual Studio használata

• MS SQL lekérdezés megírása

• Legalább középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)

 Előnyt jelent:

• Microsoft minősítéssel való rendelkezés

• Ismeretek a Windows platform területén

• Gyakorlati és elméleti ismeretek MS SQL alapú üzleti intelligencia megoldásokkal

• Felhasználói és/vagy fejlesztői tapasztalat SharePointtal

• Átfogó ismeretek a webes technológiák terén (ASP.Net MVC, jQuery, Ajax)

• WPF vagy WCF tapasztalat

 Amit kínálunk:

• Változatos projektek

• Friss technológiák

• Szakmai kihívások

• MCPD vizsgák (ingyenes Microsoft képzések)

• Céges rendezvények

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információval rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát e-mailben.

Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő