www.cvonline.hu
.NET szoftverfejlesztő (Debrecen) (INTS/11/22)

Debreceni partnercégünk számára keresünk

.NET szoftverfejlesztő

munkatársat.

 Feladatok:

  • Microsoft .NET alkalmazásfejlesztés és technikai alkalmazástámogatás
  • Adatbázis tervezés, fejlesztés

 Elvárások:

  • Megbízható ismeretek az ASP.NET és a relációs adatbázisok területén
  • Visual Studio használata
  • MS SQL lekérdezés megírása
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)

 Előnyt jelent:

  • Microsoft minősítéssel való rendelkezés
  • Ismeretek a Windows platform területén
  • Gyakorlati és elméleti ismeretek MS SQL alapú üzleti intelligencia megoldásokkal
  • Felhasználói és/vagy fejlesztői tapasztalat SharePointtal
  • Átfogó ismeretek a webes technológiák terén (ASP.Net MVC, jQuery, Ajax)
  • WPF vagy WCF tapasztalat

 Amit kínálunk:

  • Változatos projektek
  • Friss technológiák
  • Szakmai kihívások
  • MCPD vizsgák (ingyenes Microsoft képzések)
  • Céges rendezvények

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információval rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát e-mailben.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Kategória IT / Informatika, Programozó, Rendszerfejlesztő
Régió Debrecen
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő