www.cvonline.hu

.NET szakmai csoportvezető

  • A hirdetés 313 napja lejárt

Feladatok

  • Fejlesztői csapat (6-8 fő) szakmai vezetése

  • Microsoft .NET alkalmazásfejlesztés és technikai alkalmazástámogatás

  • Adatbázistervezés, fejlesztés, technikai alkalmazástámogatás szakmai segítése

  • Aktív kapcsolattartás az ügyfelekkel (magyar és külföldi partnerek egyaránt)

Elvárások

  • Csoportvezetési szakmai tapasztalat

  • Több éves .NET fejlesztési tapasztalat

  • Átfogó ismeretek a webes technológiák terén (ASP.Net MVC, jQuery, Ajax)

  • Objektum-orientált programozási ismeretek

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

  • Jó problémamegoldó és szakmai szintű kommunikációs készség

  • Strukturált gondolkodásmód

Előny

  • SharePoint ismeret (felhasználói/fejlesztői)

  • Microsoft minősítések

  • Windows platform ismeret

  • Gyakorlati és elméleti ismeretek MS SQL alapú üzleti intelligencia megoldásokban

  • WPF és WCF tapasztalat

Egyéb információ

  • Változatos projektek – ügyfeleik profiljai között a dohányipartól a vadvédelmen át a légi forgalomig szinte minden megtalálható – projektek között átjárhatóság biztosított

  • Szakmai kihívások, friss technológiák, megoldásaik szinte minden esetben a piacon lévő legfrissebb stabil technológiákkal valósítják meg, így naprakész és sokoldalú tudás megszerzésére van lehetőség

  • Fejlődési lehetőség /vezető fejlesztők és tapasztaltabb kollégák folyamatos mentorálasa hozzájárul a szakmai tudás bővítéséhez/

  • MCPD vizsgák biztosítása – minden munkatársnak ingyenesen biztosítja a cég a lehetőséget, hogy Microsoft képzéseken és vizsgákon vehessen részt

  • Hazai és nemzetközi projektekben való részvétel, karrier építés lehetősége

  • Cégen belüli közösségi élet – közvetlen hangulatú céges rendezvények (happy friday, csapatépítő kirándulások, céges grill-estek, fakultatív sport és egyéb programok

  • Rekreáció – pihenősarok babzsákokkal, csocsóasztalokkal, és Guitar Hero-val

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika