www.cvonline.hu

NET szakelőadó II. (TIZO Budapest)

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

NET szakelőadó II.

Helység
TIZO Budapest
Terület
Ingatlanüzemeltetés
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több, mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára a vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok

  • a NET Zrt. felől beérkező megrendelések fogadása, ellenőrzése (db szám), kötelező mellékletek (tulajdoni lap, térképszelvény, telefonszám) meglétének és helyességének ellenőrzése, nyilvántartása.
  • ellátja a megrendelések elosztásával kapcsolatos adminisztratív feladatokat.
  • egyeztetett felmérési időpontok fogadása, rögzítése, nyilvántartása.
  • végzi a NET nyilvántartás területi adatainak naprakész vezetését, valamit a NET Zrt. felé történő adatszolgáltatások teljesítését.
  • végzi az akadályközlések, meghiúsult állapotfelmérések dokumentált továbbítását a NET Zrt. felé.
  • ellenőrzi a műszaki felmérők által beküldött műszaki állapotfelmérések elektronikus anyagait, elvégzi a tárhelyre történő feltöltést.
  • ellátja a határidő nyomon követést, hiányzó, késett felmérések bekövetelését.
  • ellátja az üzemeltetett lakások hibajavításának kezelését, műszaki ellenőrzését, alvállalkozók ellenőrzését, valamint az ajánlatok összeállítását és ellenőrzését.
  • közreműködik a műszaki felmérők hónapvégi teljesítés igazolásainak ellenőrzésében (elszámolt díjtételek, elszámolt kiszállások ellenőrzése az eredeti dokumentumokkal történő összevetésével), kiadásában, továbbításában.
  • műszaki állapotfelmérések végzése, dokumentálása, szerződés szerinti teljesítése
  • a NET projekt keretein kívül eső tervezési feladatok, épületszerkezet vizsgálatok elvégzése.

A munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség,
  • irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete,
  • 2 év munkatapasztalat, 1 év épületek állapotfelmérésében szerzett szakmai gyakorlat,
  • orvosi alkalmasság

2016.11.30.

Bővebb felvilágosítást ad
Schmidtka Lászlóné 1/511-1664 / 01/16-64

Várjuk jelentkezését!

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Építés / Ingatlan, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest