www.cvonline.hu

NET szakelőadó II. (Szeged)

  • A hirdetés 192 napja lejárt

 A MÁV Zrt. Pályavasúti Területi Igazgatóság Szeged
munkatársat keres

NET szakelőadó II.
 (Szeged)

pozícióba

Főbb feladatok:

  • a Nemzeti Eszközkezelő Társaság projektre vonatkozó szerződésben rögzített feladatok ellátásának területi szintű koordinálása, tervezése, szervezése, ellenőrzése
  • a Nemzeti Eszközkezelő Társaság felől beérkező megrendelések fogadása, ellenőrzése (db szám), kötelező mellékletek (tulajdoni lap, térképszelvény, telefonszám) meglétének és helyességének ellenőrzése, nyilvántartása
  • ellátja a megrendelések elosztásával kapcsolatos adminisztratív feladatokat
  • egyeztetett felmérési időpontok fogadása, rögzítése, nyilvántartása
  • ellátja a műszaki felmérők kérdéseinek, kéréseinek kezelését, segítségnyújtást, folyamatos kapcsolattartást biztosít
  • NET nyilvántartás naprakész vezetése, adatszolgáltatás teljesítése
  • ellátja az üzemeltetett lakások hibajavításának kezelését, műszaki ellenőrzését, alvállalkozók ellenőrzését, valamint az ajánlatok összeállítását és ellenőrzését

A munkakör betöltésének feltételei:

  • szakirányú felsőfokú állami iskolai végzettség (építészmérnök)
  • irodai számítástechnikai alkalmazások haladó szintű felhasználói ismerete
  • 2 év munkatapasztalat, 1 év épületek állapotfelmérésében szerzett szakmai gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány
  • orvosi alkalmasság

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • költségvetés készítő program ismerete (pl. TERC)

Munkavégzés helye: Szeged

Jelentkezés módja: Jelentkezését szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel, a munkakör és a munkavégzési hely megnevezésével a lenti e-mail címre várjuk!

Helyek Csongrád
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő