www.cvonline.hu

NET SZAKELŐADÓ (Budapest)

  • A hirdetés 480 napja lejárt

A MÁV Létesítményüzemeltető és Vasútőr Kft.
Budapesti Területi Központja felvételt hirdet

NET SZAKELŐADÓ

munkakör betöltésére

A MÁV Létesítményüzemeltető és Vasútőr Kft. fő tevékenységi köre:
Cégünk fő profilja komplex ingatlanüzemeltetési szolgáltatás nyújtása, amelynek keretében elsősorban a MÁV Csoport ingatlanjainak szakszerű üzemeltetését – karbantartás, zavar-hibaelhárítás, belső takarítás, külső környezet rendezése, zöldterületek kaszálása és gyomirtás a pályahálózaton, ingatlanok és vasúti szerelvények őrzése – valamint a vasúti ingatlanok gazdálkodásával kapcsolatos feladatokat látjuk el.
Társaságunk feladatát képezi továbbá a Nemzeti Eszközkezelő Zrt 2011. évi CLXX. törvényben meghatározott ingatlanüzemeltetési feladatainak ellátása a 128/2012. (VI. 26.) Korm. rendelet alapján (NET-projekt).

Főbb Feladatok:

  • a NET projektre vonatkozó szerződésben rögzített feladatok ellátásának területi szintű koordinálása, tervezése, szervezése, ellenőrzése,
  • helyszíni hibafelmérés alapján költségvetések ajánlatok készítése,
  • A projekt vezetés felé a területre vonatkozó anyagok összeállítása,
  • kapcsolattartás a NET Zrt-vel, adatszolgáltatások biztosítása

Követelmények:

  • szakirányú felsőfokú műszaki iskolai végzettség (építész-, villamosmérnök),
  • 2 év munkatapasztalat, szakterületen szerzett 1 év gyakorlat,
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete,
  • B kategóriás járművezetői engedély,
  • fejlett kommunikációs készség szóban és írásban,
  • gyors és hatékony problémamegoldó képesség,
  • szolgáltatás-orientált szemléletmód,
  • precíz, pontos munkavégzés,
  • rendszerszemlélet,
  • együttműködési készség.

A munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezni lehet:
A fizetési igény megjelölésével 2015. november 29. napjáig az alábbi e-mail címen. Kérjük, a jelentkezésre megküldött e-mail tárgy mezőjében az alábbiak szerint tüntessék fel a pozíció megnevezését: NET szakelőadó.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő