www.cvonline.hu
.NET SharePoint fejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.04.14.
Jelentkezési határidő: 2014.04.21.
Hirdetés azonosító: 683929
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nagyvállalati partnerünk számára keresünk új munkatársakat az alábbi pozíció betöltésére

alkalmazotti jogviszonyba, teljes munkaidős állásra.

Feladatok

  • Közreműködik az üzleti igényeket kielégítő informatikai fejlesztési tervek kidolgozásában és azok végrehajtásában
  • Tervezi és elemzi az integrált üzleti és funkcionális folyamatok informatikai támogatását, és aktívan részt vállal annak megvalósításában
  • Biztosítja az üzleti igényeket és változási kéréseket kielégítő, hatékony üzleti folyamatok kialakítását célzó informatikai megoldások szakmai és költség hatékony megvalósítását
  • Kapcsolatot tart az üzleti érintettekkel
  • Támogatja és segíti az üzleti szereplőket informatikai igényeik megfogalmazásában
  • Biztosítja az alkalmazás fejlesztési stratégiának és módszertannak alkalmazását a szervezetében
  • Közreműködik tesztelési feladatok és felhasználói oktatások szakszerű végrehajtásában, biztosítja a felhasználók megfelelő szakmai támogatását és a megoldás átadását az üzemeltetés számára

Elvárások

  • Középfokú angol nyelvtudás
  • .NET, C#, MS SQL server technológiák ismerete
  • SharePoint fejlesztési ismeret
  • Általános közgazdasági és szervezési ismeretek és tapasztalat
  • Csapatmunkában szerzett gyakorlat
  • Határozott fellépés, hatékony kommunikáció
  • Önálló munkavégzés
  • Problémamegoldás, kreativitás

Amit kínálunk

  • Kiváló technológiai színvonal
  • Modern, kulturált munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Kategória
IT / Informatika
Régió