www.cvonline.hu

NET PROJEKT MUNKATÁRS

  • A hirdetés 1016 napja lejárt

A MÁV Létesítményüzemeltető és Vasútőr Kft.
szegedi területi központja felvételt hirdet

munkakör betöltésére

A MÁV Létesítményüzemeltető és Vasútőr Kft. fő tevékenységi köre:

A MÁV Zrt. tulajdonában lévő létesítmények kezelése, felügyelete, üzemeltetése, karbantartása.

Társaságunk feladatát képezi továbbá a Nemzeti Eszközkezelő Zrt 2011. évi CLXX. törvényben meghatározott ingatlanüzemeltetési feladatainak ellátása a 128/2012. (VI. 26.) Korm. rendelet alapján (NET-projekt).

Feladatok:

  • a NET projektre vonatkozó szerződésben rögzített feladatok ellátásának területi szintű koordinálása, tervezése, szervezése, ellenőrzése, a szolgáltatási egységek szakmai támogatása,
  • az épületek állapotfelmérése, műszaki átvétele és visszaadása során keletkezett dokumentumok, jegyzőkönyvek ellenőrzése, továbbítása a projektvezető felé,
  • a NET Zrt. által megvásárolt, illetve üzemeltetésre átvett ingatlanokkal kapcsolatos hibabejelentések továbbítása a szolgáltatási egységek felé, a hibaelhárítási és kárelhárítási munkák szervezése, kontrollja,
  • helyszíni hibafelmérés alapján költségvetés készítése,
  • az üzemeltetésre átvett ingatlanok nyilvántartásának vezetése,
  • az előírt adatszolgáltatások határidőre történő teljesítése.

A munkakör betöltésnek feltételei:

  • Szakképzettség:
    • szakirányú középfokú iskolai végzettség (építész-, magasépítési)
  • Gyakorlat:
    • legalább 1 év szakmai tapasztalat,
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete,
  • B kategóriás járművezetői engedély.

Viselkedési jellemzők:

  • fejlett kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt;
  • gyors és hatékony problémamegoldó képesség;
  • szolgáltatás-orientált szemléletmód,
  • precíz, pontos munkavégzés;
  • rendszerszemlélet,
  • együttműködési készség.

A munkavégzés helye: Szeged

A jelentkezéseket – a pozíció megjelölésével:
az alábbi e-mail címre várjuk.

A beérkezési határidő: 2015. január 5.

Helyek Csongrád
Kategória Építés / Ingatlan
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő